جستجو 02636115 info@panasonic-alborz.com

آبخوردگی تلویزیون

از آنجا که تعمیر تلویزیون با آسیب های این چنینی مانند آبخوردگی تلویزیون، نیاز به تخصص و آموزش دارد .ما به شما بازکردن دستگاه را برای اقداماتی فراتر پیشنهاد نمی کنیم چرا که دستگاه چنانچه تحت گارانتی باشد، این عمل سبب ابطال آن میگردد و احتمال رساندن آسیب بیشتر با دستکاری توسط افراد فاقد تخصص به دستگاه بسیار زیاد است. 

ما در نمایندگی خدمات پاناسونیک با داشتن کادر فنی و متخصص زبده و توانای خود در کنار آزمایشگاهی تجهیز و سیستم رایانه ای به روز، آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز، می باشیم.

وقتی یک تلویزیون دچار آب خوردگی می شود  و آب روی پنل تلویزیون، ریخته می شود، متاسفانه چیز زیادی وجود ندارد که بتوانید خودتان برای تعمیر تلویزیون انجام دهید. ممکن است متوجه شوید که با چندین ترفند متفاوت و تلویزیون شمامجدداً کار خواهد کرد ، اما ممکن است شما مجبور شوید که آن را به یک تعمیرکار حرفه ای برسانید. در صورت عدم عملکرد تلویزیون این مراحل را که به احتمال زیاد آسیبی به تلویزیون پاناسونیک شما وارد نخواهد کرد را سپری نمایید:

آبخوردگی تلویزیونتلویزیون با آسیب آبخوردگی


مرحله 1 - تلویزیون را از برق جدا نمایید


به نظر می رسد که تلویزیون فاقد ذهن است ، امااینطور نیست شما به محض اینکه متوجه شدید تلویزیون دچار آب خوردگی شده است ، باید فوراً تلویزیون را از برق جدا نمایید. آب برای آسیب رساندن به اجزای الکتریکی به برق نیاز دارد و تلویزیون شما صرفنظر از خاموش بودن ، در هنگام وصل بودن به پریز، برق مصرف می کند.

مرحله 2 - منطقه آسیب دیده را خشک کنید

در اینجا بایستی از خشک شدن جائی که تلویزیون آسیب آب خوردگی را دریافت کرده است ، مطمئن شوید. تا شاید بتوان رطوبت موجود در اتصالات الکتریکی را "از بین برد" .

مرحله 3 - صبور باشید

چنانچه اطمینان از سطحی بودن آسیب داشتید شما می توانید صبر کنید تاآب به تنهایی خشک شود. تلویزیون را در محلی تنظیم کنید که بتواند تهویه زیادی داشته باشد و به شما این امکان را بدهد تاباگذشت یک الی دو روز خشک گردد. این بعضی اوقات، تنها کاری است که شما قادر به انجام آن خواهید بود. بسته به جایی که تلویزیون آسیب دیده است ، ممکن است بخواهید پشتی دستگاه را برداشته و اجازه دهید هوا از این طریق سبب خشک شدن و از بین رفتن رطوبت شود. بعد از گذشت چند روز تلویزیون خشک شد ، آن را دوباره جمع کرده و وصل کنید تا تست مجدد انجام دهید و نتیجه را دریابید. 

مرحله 4 - تعمیرکار

اگر همه این روش ها شما را ناکام کرده اند ، ممکن است به این نتیجه برسید که باید تلویزیون خود را به نمایندگی خدمات پس از فروش ببرید. 

- ما در نمایندگی خدمات پاناسونیک کرج ، تمامی آسیب دیدگی های تلویزیون شما را ، با داشتن نیروهای متخصص و توانای خود و آزمایشگاهی مجهز، در اسرع وقت، تعمیر و با ارائه گارانتی تعمیر، به مشتریان عزیز، تحویل می دهیم.

Powered by Froala Editor