جستجو 02636115 info@panasonic-alborz.com

گارانتی بین المللی محصولات پاناسونیک

شرایط و مدت زمان گارانتی بین المللی پاناسونیک


با توجه به اهمیت اطلاع رسانی در خصوص شرایط خدمات پس از فروش محصولات ارائه شده؛ شما مشتریان عزیز محصولات پاناسونیک می توانید شرایط و مدت زمان گارانتی محصولات شرکت پاناسونیک را در این قسمت مطالعه فرمائید. 

گارانتی خدمات ارائه شده در نمایندگی رسمی پاناسونیک ، جهت پیاده‌سازی استانداردهای جهانی، ارتقاء سطح کیفی خدمات و کسب رضایت بیش از پیش هموطنان گرامی صورت می‌پذیرد. گارانتی خدمات ارائه شده در این مرکز، بدان منظور صورت گرفته که دارنده دستگاه دغدغه‌ای در باب هزینه و تعمیرات دستگاه خویش نداشته باشد و اطمینان داشته باشد که در صورت صرف هزینه، دستگاه معیوب وی، تعمیر گردیده و کیفیت نخستین خود را بازخواهد یافت.

بنابراین در صورتی که دستگاه شما، توسط متخصصین نمایندگی خدمات پاناسونیک در کرج تعمیر شود و پس از تعمیر، مجدداً دچار اشکال شود، می توانید از طریق تماس با کارشناسان ما در مرکز تعمیر پاناسونیک، درخواست خود مبنی بر نیاز مجدد به سرویس دستگاه خود را ثبت نمایید. (سرویس رایگان مجدد، منوط به آن است که کارشناس تعمیر تشخیص دهد که دستگاه توسط کاربر دستکاری نشده باشد و اشکال پیش آمده پیرو تعمیراتی است که پیش از این لحاظ شده است).


ما در نمایندگی خدمات پاناسونیک، با دارا بودن تجهیزات به روز آزمایشگاهی و رایانه ای، با توجه به گارانتی، دستگاه شما را تعمیر کرده و شما به راحتی و خیالی آسوده، می توانید از امکانات ویژه نمایندگی مجاز تعمیرات پاناسونیک ما بهره ببرید :

 در مواردی که دستگاه شما فاقد گارانتی باشد و گارانتی آن به اتمام رسیده باشد، با تعمیر دستگاه در نمایندگی تعمیرات پاناسونیک ما، گارانتی 3 ماهه از زمان تحویل دستگاه تعمیر شده به شما  را شامل می گردد. مهمترین هدف ما در نمایندگی مجاز پاناسونیک، جلب رضایت شماست.شرایط و ضوابط گارانتی در پاناسونیک:

ضمانت دستگاه فقط در صورت تکمیل کارت گارانتی و در صورت ارائه اثبات خرید معتبر می باشد (فاکتور اصلی که حاوی نام نمایندگی ، آدرس ، مدل ، شماره سریال و تاریخ خرید) است. جزئیات پر شده در کارت گارانتی و فاکتور بایستی مطابقت داشته باشند.

گارانتی محصولات پاناسونیکنمونه گارانتی محصولات پاناسونیکفاکتور محصولات پاناسونیکنمونه فاکتور محصولات پاناسونیک

تنها قسمتی که تحت ضمانت می باشد، در رابطه با تعمیر محصولات می باشد. نه پاناسونیک و نه مراکز خدمات مجاز و هیچ یک از مؤسسات وابسته پاناسونیک، مسئولیتی در قبال هرگونه تأخیر در تعمیرات را ندارند. در صورتی که مرکز خدمات مجاز، قطعات لازم را در انبار، موجود نداشته باشد تا تعمیر را انجام دهد ، یا در صورت نداشتن اطلاعات فنی لازم(به دلیل خرید کالا از کشوری دیگر)، دسترسی به قطعات یااطلاعات فنی، ممکن است توسط مرکز خدمات مجاز، با تاخیر بدست آید که در این حالت ممکن است، باعث ایجاد تاخیر در تعمیرات گردد. علاوه بر این، زمان دقیق تحویل، در رابطه با درخواست داده شده برای تعمیر، به دلیل محدودیت واردات / صادرات برای چنین کالاهایی و / یا قطعات لازم برای تعمیر و / یا در دسترس نبودن دستگاه های تخصصی جهت ضرورت تعمیرات و یا، مقررات خاص کشور و / یا شرایط غیرقابل پیش بینی غیرممکن خواهد شد.


محصولات مصرف کننده تحت این ضمانت:

تلویزیون (OLED /LCD / LED / PDP) ، سینما خانگی، دوربین فیلمبرداری ثابت ، دستگاه پخش صوتی قابل حمل (SD ، داخلی ، MP3 ، CD) ، سیستم موسیقی ، DVD / BD (پخش کننده و ضبط) ، مایکروویو ، غذاساز ، آبمیوه گیری / مخلوط کن / میکسر ، ماشین لباسشویی ، تهویه هوا ، یخچال و فریزر. * پلوپز ، * چرخ گوشت ، * دستگاه تصفیه آب ، * تلفن بی سیم ، *دستگاه فکس (فقط مدل هایی با پیشوند KX) ، * ریش تراش(شیور) / اپیلاتور ، * مو زن ، * سشوار / حالت دهنده  

Powered by Froala Editor